باغ رستوران لواسان
انتخاب بهترین باغ رستوران در لواسان
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۸
رستوران فشم
مهر ۱۶, ۱۳۹۸
آلاچیق لواسان

مشخصات یک رستوران ایده آل در لواسان و فشم

امروزه یکی از مرسوم ترین تفریحات خانوادگی یا دوستانه، صرف شام یا نهار بیرون از منزل است. وقتی منزل را به قصد صرف غذا در یک باغ رستوران ایده آل ترک می کنید فاکتور های زیادی انتخاب شما را از بین بهترین رستوران ها در تهران یا لواسان تحت تاثیر قرار خواهد داد. در ادامه تلاش کرده ایم تا ویژگی ها و مزایای بهترین باغ  رستوران فشم و لواسان را برایتان بیان کنیم.

رستوران در فشم

در سرتاسر کشور رستوران ها و باغ رستوران های فراوانی وجود دارند که ممکن است با توجه به استانداردهای موجود در شماره رستوران های ایده آل و ممتاز قرار نگیرند.اما مشخصات رستوران ایده آل چیست؟

  • ارائه ی غذاهای باکیفیت و تازه :

قطعا مهم ترین توقع مشتریان از یک رستوران مناسب و ایده آل کیفیت مناسب و رعایت استانداردهای پخت و تهیه غذا است؛ به گونه ای که علاوه بر حفظ سلامت و بهداشت، مواد غذایی تازه، با کیفیت و درجه یک را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. ویژگی که هرگز رستوران های درجه1 از آنها غافل نمی شوند.

تشخیص یک غذای مناسب و تازه در بیشتر مواقع کار سختی نیست؛ کافی است به ویژگی های ظاهری غذا نظیر رنگ، طعم، بو و … توجه کنید و نسبت به غذایی که برایتان سرو می شود بی تفاوت نباشید.
نکته مثبتی که در مورد انتخاب بهترین رستوران لواسان وجود دارد این است که خوشبختانه شناخته شده اند و به راحتی می توانید سراغشان را از مردم بگیرید. این هم از مزایای رستوران خوب بودن است.

باغ رستوران در فشم

  • پاکیزگی و بهداشت رستوران :

از دیگرویژگی های غیرقابل اغماض برای یک رستوران، پاکیزگی و رعایت بهداشت در آنهاست. این امر کاملا طبیعی است که آلودگی رستوران دافعه ی بزرگی برای مشتریان است چرا که هیچ کس علاقه ای ندارد تا روز خود را با مسمومیت غذایی و بیماری هایی از این دست خراب کند و شیرینی سفر را بر خود تلخ نماید. توجه داشته باشید که هر قدر غذاهای لذیذ و با قیمت مناسب سرو کنید در صورت عدم رعایت بهداشت کارتان بی ارزش خواهد بود و هیچ کس حاضر نخواهد بود سلامت خود را با غذای ناسالم به خطر بیاندازد.
می توانید با یک بازدید ساده از آشپزخانه رستوران یا سرویس های بهداشتی آن به میزان رعایت بهداشت در آن پی ببرید ضمن آنکه رستوران های ممتاز و پاکیزه گواهی بهداشت خود را در معرض دید عموم قرار می دهند.

رستوران فشم

  • محیط جذاب و دلپذیر :

محیط زیبا و دلپذیر از مواردی است که رستوران های ایده آل به آن توجه دارند. اینکه غذای خود را در محیطی زیبا آرامش بخش، شیک و دلپذیر میل کنید لذت تفریحتان را دوبرابر خواهد کرد؛ حال اگر طبیعت و زیبایی های آفریده ی خداوند در کنار مصنوعات خوش ظاهر دست بشر واقع شوند، احساس خوب را در رگ هایتان جاری خواهد کرد. پس می توان گفت یک باغ رستوران ایده آل جای فوق العاده ای برای گذران اوقات فراغت و صرف یک وعده غذای دلچسب است.

رستوران لواسان

  • کارکنان و پرسنل رستوران :

از مشخصات رستوران ایده آل می توان به نحوه ی رفتار، منش و پوشش کارکنان آن اشاره کرد. در رستوران هایی که گرید مناسبی دارند، کارکنان خوش برخورد، منظم و مبادی آداب هستند. پوشش مناسب، پاکیزگی و آراستگی آنها نشانی از رعایت بهداشت به طور گسترده تر در خود رستوران می باشد و اهمیت، توجه و احترامی که در امر پذیرایی از مشتریان دارند نیز بسیار حائز اهمیت است.

  • منوی غذایی کامل و متنوع :

داشتن منوی غذایی متنوع و کامل که غذاهایی سالم و خوش عطر و طعم را در اختیار مشتریان قرار می دهد نیز به نوبه ی خود جذاب می نماید. افزودن غذاهای رژیمی به منوی غذایی نیز در رستوران های ممتاز به چشم می خورد که نشان از توجه و احترام به مشتری دارد.

رستوران در لواسان

  • قیمت و هزینه ی غذاها : 

باید این باور اشتباه را که رستوران های گران قیمت الزاما از کیفیت بالایی نیز برخوردارند. اما ارزان قیمت بودن غذاهایی که فی نفسه گران ترند، باید کمی در زمینه ی کیفیت غذا برایتان ایجاد تردیدکند. داشتن قیمت مناسب در کنار کیفیت مطلوب یک امتیاز مثبت برای رستوران ها به شمار می رود.

  • و …